Forum Forum o meblach Zapraszamy do czytania ! Strona Główna Forum o meblach Zapraszamy do czytania !
Forum gdzie dowiesz sie jak kupić dobry mebel i przede wszystkim gdzie!Czytaj o meblach i kupuj u sprawdzonych!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze forum o meblach.Polecamy firmy i pomagamy w wyborze mebli
Odkurzacz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o meblach Zapraszamy do czytania ! Strona Główna -> Opinie na temat mebli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ArtClean



Dołączył: 15 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 4:33 pm    Temat postu: Odkurzacz Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą obecnego odkurzacza na nowy żeby sprzątanie było wygodniejsze. Z tego co widzę popularne są roboty sprzątające, ale tutaj nie wiem który z producentów jest najbardziej wart uwagi w stosunku ceny do jakości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hankaxx



Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 53

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zdecydować się na roombe. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych, który nie dość, że bardzo dokładnie odkurza to również jest cichy. Dodatkowo jego cena nie należy do wysokich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Epka



Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś ze Szczecina, to polecam zajrzeć do Media Expert Szczecin https://goo.gl/maps/gihGkvBt3KKue1UQ6 - tam mają spory wybór odkurzaczy, na pewno obsługa ci doradzi jakiś fajny. Mi się też podobają te roboty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arianda



Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 13

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkurzacz już mam, całkiem niedawno sobie kupiłam, no ale znajdzie się zawsze coś co chętnie bym u siebie wymieniła na nowe. Na pierwszym miejscu jest teraz żelazko, zależałoby mi na jakimś zdecydowanie lepszym. Spodobało mi się bardzo PHILIPS GC4909/60. Sama kolorystyka też jest tu całkiem spoko muszę przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renata42



Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 13

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiłam irobota roomba i3 i jest rewlacyjny. Bardzo dobrze sprząta, a przede wszystkim robi to sam, więc ja mam mniej roboty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carbon



Dołączył: 04 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2022 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to jest temat do dyskusji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiz



Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę kupić jakiś nowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milek



Dołączył: 05 Sty 2023
Posty: 70

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz alergię na kurz to sam odkurzacz nie pomoże. Dobrze byłoby także zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń i w tym przypadku, strzałem w 10 będzie kontakt z firmą Airozone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kisiak3



Dołączył: 16 Kwi 2023
Posty: 33

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie z pomocą takich urządzeń jest dużo przyjemniejsze i przebiega znacznie szybciej. Jeśli będziesz ich szukać, to polecam zajrzeć na stronę: https://urzadzeniamyjace.pl/ . Tutaj jest ich wiele do wyboru, a w dodatku można je zarówno kupić jak i wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mondlitw



Dołączył: 24 Gru 2023
Posty: 3

PostWysłany: Nie Gru 24, 2023 10:24 pm    Temat postu: Wesołych świąt!:) Odpowiedz z cytatem

Wesołych świąt!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszka



Dołączył: 05 Lip 2023
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego odkurzacza jak i wszelkich środków czystości, to wcale nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. Tak czy inaczej, zachęcam was do tego aby zajrzeć na portal https://jak-umyc.pl/ - z nim wasze sprzątanie pójdzie znacznie sprawniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o meblach Zapraszamy do czytania ! Strona Główna -> Opinie na temat mebli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum