Forum Forum o meblach Zapraszamy do czytania ! Strona Główna Forum o meblach Zapraszamy do czytania !
Forum gdzie dowiesz sie jak kupić dobry mebel i przede wszystkim gdzie!Czytaj o meblach i kupuj u sprawdzonych!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze forum o meblach.Polecamy firmy i pomagamy w wyborze mebli
uprawnienia budowlane

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o meblach Zapraszamy do czytania ! Strona Główna -> Opinie na temat mebli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adelka



Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 10:16 pm    Temat postu: uprawnienia budowlane Odpowiedz z cytatem

Robił może ktoś z was już uprawnienia budowlane? Albo planuje? Jeśli tak, to skąd bierzecie materiały do nauki? I skąd wiecie, z czego się konkretnie przygotować? Ja znalazłam taki portal- https://uprawnienia-budowlane.com/folia-kubelkowa-jako-material-stosowany-do-hydroizolacji-fundamentow/ , mozna sobie ogarnąć dostęp do specjalnie przygotowanych , opracowanych materiałów, a przy okazji zapoznać się z unikalną bazą pytań do testów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczyy23



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 58

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to bardziej potrzebne jest sprzątanie wielu rzeczy po wykonanym remoncie generalnym i po pierwsze samemu mi się nie chce, a po drugie to znam firmę https://recykloteria.pl/biznes/manufaktura-czystosci do której raczej się zgłoszę i oni zajmą się profesjnalnym sprzątaniem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juzi



Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się je zdobywa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
króliczek998



Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to za uprawnienia? Bo pierwsze słyszę? Trochę mnie zaciekawiliście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o meblach Zapraszamy do czytania ! Strona Główna -> Opinie na temat mebli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum